חומרי גלם

אלומיניום

אלומיניום

האלומיניום הנו מתכת קלת משקל, בעלת חוזק גבוה ונוחה לעיבוד, מה שהופך אותה למאוד שימושית. בדרורי תעשיות מתכת בע"מ ניתן לרכוש אלומיניום מצופה ו/או צבוע, טבעי, צבוע PVDF, בחלק הפנימי או החיצוני, במגוון מידות, עם/בלי כיפופים וחירורים. הכל בהתאם לצורך ולדרישת הלקוח.

פחמגולוון

פח מגולוון ופח צבוע

פח מגולוון הנו פח שעבר תהליך של ציפוי בשכבה דקה של אבץ חמצני לשם הגנה מפני קורוזיה (חלודה). הציפוי אינו משנה את תכונות הפח ומאפשר להשתמש בחומר זה במקומות בהם צפויה רטיבות. בדרורי תעשיות מתכת בע"מ ניתן לרכוש פח מגולוון במגוון מידות, עוביים וצבעים. במפעל ניתן גם לקבל שירותי חיתוך, כיפוף, ניקוב ועירגול, כמו גם להזמין מוצרים מוגמרים כגון: מרזבים, ירידות, אומגות, מסלולים ועוד.

אבץ

אבץ

אבץ הינה מתכת טבעית המפתחת בעת חשיפתה לתנאי סביבה חיצוניים שכבת ציפוי ייחודית. שכבת הגנה זו מעניקה גוון ייחודי ורמת שחיקה נמוכה ביותר ההופכת את האבץ לאטום למים, עמיד בפני חלודה ועמיד למשך שנים רבות. תהליך הייצור הטבעי של שכבת ההגנה יכול להמשך זמן רב ולכן קיימים מפעלים בהם האבץ עובר תהליך המזרז את יצירת שכבת ההגנה. דרורי תעשיות מתכת בע"מ מייבאת ארצה אבץ מתוצרת El-Zinc, ספרד. ניתן לרכוש בגלילים או בלוחות.

אלוקובונד

אלוטקבונד (אלוקובונד)

האלוקובונד הנו חומר איכותי לחיפוי הבנוי משתי יריעות אלומיניום דקות ביניהן ישנו מילוי פוליאתילן חסין אש. משקלו של האלוקובונד נמוך והוא גמיש - ניתן לכיפוף בקלות מבלי שיישבר. שכבת הפוליאתילן הופכת את האלוקובונד למבודד רעש ועמיד בפני מזג האוויר. זהו חומר ידידותי לסביבה, קל להתקנה ולתחזוקה ועמיד לשנים רבות. את האלוקובונד ניתן להשיג במגוון רב של צבעים וב"גימורים" שונים - דמוי עץ כהה או בהיר, דמוי שיש, מראות ועוד. מגוון זה מאפשר לאדריכלים ולבעלי מקצוע בתחום בנייה גמישות בעיצוב המבנה, בין אם מדובר בבניין משרדים, מרכז מסחרי, אצטדיוני ספורט ובנייני מגורים. השימוש באלוקובונד מאפשר חיפוי מבנים בצבעים לא סטנדרטיים, בגימור מהודר ובעלות נמוכה יחסית.
חברת דרורי תעשיות מתכת בע"מ מייבאת אלוקובונד באיכות גבוהה, מתוצרת מפעל מוביל באירופה.